Informacija tėvams

KAIP GALITE PADĖTI SAVO VAIKUI
( Rekomendacijos tėvams)

VALGIARAŠČIAI

KAS KEISIS VAIKŲ MAITINIME NUO RUGSĖJO 1 D.

MOKINIŲ MAITINIMO ORGANIZAVIMO UTENOS VYTURIŲ PROGIMNAZIJOJE TVARKOS APRAŠAS

NEMOKAMO MOKINIŲ MAITINIMO ORGANIZAVIMO UTENOS VYTURIŲ PROGIMNAZIJOJE TVARKOS APRAŠAS

Valgiaraštis 7 - 10 metų amžiaus mokiniams

Valgiaraštis 11 ir vyresnio amžiaus mokiniams

MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ DĖVĖJIMO TVARKA

Nuo 2015-09-01 mokykloje įvestos mokyklinės uniformos.

PRIVALOMAS KOMPLEKTAS

Mergaitei
Sarafanas, megztukas su logotipu.

Berniukui
Kaklaraištis, megztukas su emblema.

Kasdien mokiniai gali dėvėti įvairių spalvų palaidines, marškinėlius, golfus. Švenčių dienomis privalomi balti marškinėliai ir palaidinės.
Kaklaraiščiai rekomenduojami nešioti kasdien, bet privalomi tik švenčių dienomis.
2016 m. mokyklos tarybos sprendimu pasirinkti nauji mokyklinių uniformų gamintojai. Sarafanus, kaklaraiščius siūs UAB „Lelija“, megztinukus ir logotipus gamins UAB „Savitas stilius“.
Gegužės mėn. matavimuose dalyvavusiems mokiniams uniformos bus pagamintos rugpjūčio pabaigoje (mokykla tėvelius informuos dėl uniformų atsiėmimo), nedalyvavę matavimuose ir norintys gauti uniformas rugpjūtį, turėtų jas užsisakyti e. paštu iki birželio 30 d., pagal pateiktą informaciją.

„LELIJOS“ informacija:

Sarafano užsakymui reikalinga nurodyti:
1. Mokykla, mokinio vieno iš tėvelio vardas ir pavardė, mokinės vardas ir pavardė, adresas, telefonas.
2. Mokinės ūgis (cm), apimtis per krūtinę, liemenį, klubus (cm).
Užsakymas bus pradėtas gaminti gavus visą užsakymo sumą pavedimu į UAB „Lelijos“ sąskaitą.
Darant pavedimą, reikia nurodyti mokyklą, mokinio vardą ir pavardę, užsakymo Nr.
UAB „Lelija“
Įm. kodas 122234918
Sąskaitos Nr. LT92 40100 4240 047 1209
Jei kiltų klausimų, skambinkite 8-67 959984
KAINOS

„SAVITO STILIAUS“ informacija

Norėdami užsakyti Džemperį arba žaketą matuokite: Rankovės ilgį nuo peties iki tiek, kiek reikia rankovės ilgio (geriausia matuoti ant šiek tiek sulenktos rankos), krūtinės plotį nuo pažasties iki pažasties (geriausia matuoti ant jau nešiojamo drabužio, kad būtų aišku, koks turi būti laisvumas), jeigu vaikas stambesnis, matuokite per storiausią vietą, ilgį nuo stuburo kauliuko iki tiek kokio ilgio gaminio pageidaujate. Pažiūrėję į lenteles galite pasitikslinti koks tai dydis, jeigu labai nukrypsta nuo mūsų duomenų, yra tikimybė, kad pamatavote blogai. Žinoma gali būti, kad vaikas nėra standartinio sudėjimo. Mes galime ilginti rankoves ir patį gaminį ( +4cm ,+8 cm) arba trumpinti ( -4 cm , -8 cm )

Užsakymo pateikimo forma:
Mokyklos Pavadinimas
Klasė, Vaiko vardas, pavardė
Modelis (žaketas)
Dydis (jeigu nepavyksta nustatyti dydžio, tuomet išmatavimai)
PRADINUKŲ SKALĖ (Dydžių lentelė)

Krūtinės plotis 33 35 37 39 41 43 45 47
Ilgis nugaroje 45 48 52 54 56 58 60 62
Rankovių ilgis 45 48 52 54 56 58 60 62

Atskirai perkant logotipą kaina 4 Eur.
KAINOS