Vizija, misija

Paskelbimo data Peržiūros: 3936

MOKYKLOS ŠŪKIS

MISIJA

Teikti kokybišką pradinį ir I-os dalies pagrindinį ugdymą įvairių poreikių mokiniams bei plėtoti neformalųjį vaikų švietimą, puoselėjant progimnazijos vertybines nuostatas ir laikantis bendruomenės susitarimų, kuriant palankią ugdymui(si) aplinką, formuojant mokinių sveikos gyvensenos įgūdžius ir teigiamą motyvaciją tolimesniam mokymuisi.

VIZIJA

Utenos Vyturių progimnazija – saugi, emocine ir fizine aplinka patraukli, kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės ir asmenybės ūgties siekianti, jų fiziniu aktyvumu besirūpinanti mokykla, įgyvendinanti kryptingą patyriminį ugdymą, tikslingai kurianti išmaniąją aplinką, puoselėjanti ir skatinanti lyderystės kultūrą, asmeninį meistriškumą ir kūrybiškumą.

VERTYBĖS

• Kompetencija
• Kūrybiškumas ir veiklumas
• Atsakomybė ir sąžiningumas
• Pagarba ir tolerancija
• Pasidalytoji lyderystė

FILOSOFIJA

Priimti įššūkius ir juos kūrybiškai įveikti.

STRATEGINIS TIKSLAS

Ugdymo proceso ir ugdymo turinio pateikimo tobulinimas,
siekiant užtikrinti švietimo ir ugdymo paslaugų kokybę, mokinių pasiekimų gerinimą.

PROGRAMA

Kokybiškas švietimo sistemos kūrimas ir jaunimo užimtumas (Nr. 07).
Programos tikslas – tobulinti švietimo sistemą, siekiant užtikrinti švietimo ir ugdymo paslaugų kokybę.