Dėl nemokamo maitinimo priešmokyklinukams ir pirmokams

Parašyta 2020-07-08 Peržiūros: 53

Visi mokiniai, kurie š. m. rugsėjo 1 d. mokysis pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje, nevertinant šeimos pajamų turi teisę į nemokamus pietus mokykloje (taip pat ir vaikų darželiuose).
Nuo liepos 1 d., kreipiantis dėl nemokamų pietų priešmokyklinukui ar (ir) pirmokui, reikia užpildyti www.spis.lt tik Prašymo-paraiškos gauti mokinių nemokamą maitinimą nevertinant pajamų SP-11 (A) formą arba kreiptis dėl prašymo užpildymo į Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyrių (būtina išankstinė registracija tel. 8 389 61 629).

Nuoroda į teisės aktą dėl nemokamų pietų priešmokyklinukams ir pirmokams: