Paukštis Lietuvai

Utenos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba organizavo konkursą „Paukštis Lietuvai“, kurio tikslas pasitelkus kūrybiškumą, palaikyti gamtos puoselėjimo idėją, skatinti vaikus savo darbeliuose atkreipti dėmesį į Lietuvos paukščių įvairovę, jų grožį ir tai perteikti savo darbeliuose įvairia technika.
Konkurse dalyvavo 4a klasės mokiniai Patricija Gečiauskaitė, Ugnė Kvartūnaitė ir Aidas Kamarovas. Aidučio darbelis buvo pats įspūdingiausias ir pelnė 1 vietą rajone. Gražiausius darbelius rinko ir svečiai iš kitų šalių. Smagu, kad Aido gandras sulaukė daugiausia balsų.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Šviesoforas

Šaunioji „Vyturiukų“ komanda: Emilija Petrulionytė 4a klasė, Arminta Paškauskaitė 3a klasė, Berta Ulevičiūtė 2a klasė, Erikas Pakenis 1b klasė „Šviesoforo“ varžybų III-čiame etape užėmė II vietą. Gegužės 24 dieną vykstame į respublikines varžybas, kurios vyks Kaune. Dėkojame visiems už palaikymą.

Komandos narė pradinio ugdymo mokytoja Rasutė Stauskienė

Tėvynė mano – Lietuva

A. M. Miškinių bibliotekoje vyko Utenos rajono pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso – parodos „Tėvynė mano – Lietuva“ pristatymas. Renginyje dalyvavo ir mūsų 4a klasės mokiniai. Vaikai apžiūrėjo parodą, pasiklausė Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus vaikų ansambliuko atliekamų dainelių. Visi buvo apdovanoti padėkomis, šokoladais „Lietuva“. O Ignas Petravičius už savo darbelį pelnė 2 vietos diplomą ir medalį.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Konkurso nugalėtojas

Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuo balandžio 3 d. iki balandžio 30 d. organizavo piešinių konkursą „Kiekviena gyvybė verta pagarbos“ 1-4 klasių mokiniams. Kurio tikslas – atskleisti pagarbą kiekvienai gyvybės formai, kaip vertybę.
Konkursui pristatyti 99 darbai. Dalyviai – Utenos rajono 1-4 klasių mokiniai. Komisija išrinko 4 darbus. Nugalėtoju tapo ir mūsų progimnazijos 4a klasės mokinys Eitvydas Paragys (mokytoja Aldona Belopetravičienė).
Dėkojame Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už įvertinimą ir dovanėles.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ernesta Juškevičienė

Išvyka į Utenos apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą

Gegužės 2 – 6 dienomis Utenos apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje vyko atvirų durų savaitė, skirta Šv. Florijono (ugniagesių profesinės šventės) dienai paminėti.
2a ir 3a klasių mokiniai apsilankė valdybos patalpose, apžiūrėjo ir susipažino su čia esančia gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika, bei įranga, pabendravo su ugniagesiais gelbėtojais, buvo supažindinti su ugniagesio gelbėtojo kasdieniu darbu, su šiai profesijai keliamais reikalavimais. Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius Dainius Steiblys mokiniams papasakojo apie saugų elgesį su ugnimi, kaip saugiai elgtis gamtoje, vandenyje, ką daryti kilus gaisrui ar įvykus kitai nelaimei, palinkėjo elgtis saugiai, saugoti save ir kitus.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė

Su motinos diena!

Su pirmaisiais žiedais, su sodų žydėjimu, su gamtos atbudimu, su pavasariu į mūsų namus atkeliauja Motinos diena. O kas gali būti brangiau už mamą? Sakoma, jog nėra meilės, didesnės už motinos meilę. Motinos – svarbiausios mūsų gyvenime, nes būtent jos mums suteikia gyvenimą, galimybę būti šio pasaulio dalimi.

Su Jūsų švente, mielosios mamos, močiutės!