Utenos Vyturių progimnazija skelbia atranką mokytojo, galinčio dėstyti geografiją, pareigoms užimti nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.

Darbo krūvis – 12 pamokų 2018-2019 m. m.
Darbo sutarties rūšis – neterminuota
Pretendentų atrankos būdas – pokalbis
Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:


1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
5. Gyvenimo aprašymą.
6. Rekomendacijas iš buvusių darboviečių (privalumas).


Pastaba. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.
Dokumentai priimami nuo atrankos paskelbimo kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 iki 15.00 val. Dokumentų priėmimo pradžia 2018 m. rugpjūčio 13 d., pabaiga – 2018 m. rugpjūčio 27 d. 15.00 val.
Dokumentai pateikiami adresu Sėlių g. 45, LT-28203 Utena, atnešant juos į raštinę pirmame aukšte, siunčiant registruotu laišku arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Informacija teikiama tel. 8 (389) 62072. Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuoti ir kviečiami pokalbiui asmeniškai. Pokalbis numatomas 2018 m. rugpjūčio 28 d. 10 val.
Atranka vykdoma vadovaujantis Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Direktorė
Edita Kadūnienė

Dovana būsimam pirmokui

Informuojame, kad vadovaujantis Utenos 2018 m. birželio 28 d. rajono tarybos sprendimo Nr. TS –192 „Dėl Utenos rajono savivaldybės šeimos stiprinimo tvarkos aprašo patvirtinimo” VII skyriuje patvirtinta kortelės Utenos rajono pirmokams kanceliarinėms prekėms įsigyti skyrimo tvarka, šių mokslo metų pradžioje kiekvienas pirmokas gaus savivaldybės dovaną – kuponą įsigyti kanceliarinių prekių;


VII SKYRIUS
KORTELĖ UTENOS RAJONO PIRMOKAMS KANCELERINĖMS PREKĖMS ĮSIGYTI
SKYRIMO TVARKA

52. Kiekvienam Utenos rajono pirmokui skiriama 50,00 Eur vertės kortelė kanceliarinėms prekėms įsigyti (toliau Kortelė), atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2006 m. spalio 26 d. įsakymą Nr. ISAK-2077 „Dėl individualių mokymosi priemonių sąrašo patvirtinimo.
53. Kortelė pirmokui įteikiama pirmą mokslo metų dieną mokykloje.
54. Tėvai (įtėviai, globėjai) Kortelę panaudoja toje kanceliarinių prekių parduotuvėje, su kuria pirmoko lankoma mokykla yra pasirašiusi pirkimo sutartį Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo nustatyta tvarka.
55. Utenos rajono mokyklos kanceliarinių prekių parduotuvėms pateikia pirmokų sąrašus, kuriuose nurodo mokinio vardą ir pavardę.
56. Tėvai (įtėviai, globėjai), atvykę į kanceliarinių prekių parduotuvę ir įsigiję kanceliarines prekes, pasirašo, kad jas gavo.
57. Kortelės negalima perleisti kitiems asmenims.
58. Kortelė galioja nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki spalio 31 d.
59. Kiekvienos Utenos rajono mokyklos vadovas yra atsakingas už Kortelių savo mokyklos pirmokams įteikimą.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 864048710, direktorės pav. ugdymui Jolanta Dudlauskienė

Vasara!

Eime į vasarą...
Tegul visiems jums
... kojas skalaus tekantis vanduo...
... saulė tapys rusvais tonais...
... akis džiugins gėlių pieva...
... albumuose sustos stebuklingos kelionių akimirkos...
... lūpas vilgys tėviškės šaltinio balzamas...
... rytais žadins geros kavos aromatas...
... vakarais sielą ramins gamtos muzika...
... bus gera ir ramu...

Utenos Vyturių progimnazija – dar vienas tarptautinis Erasmus+ projektas pasiekė finišo tiesiąją

2018 06 21 Erasmus+logo 1Utenos Vyturių progimnazija turi didelę dalyvavimo tarptautiniuose projektuose patirtį. 2018 m. birželio mėnesį Vyturiukai užbaigė vykdyti dar vieną tarptautinį Erasmus+ strateginių partnerysčių projektą „Mano istorija – jūsų istorija“. Projekto tema buvo pasirinkta tikslingai – visos dvejus metus vykę veiklos istorinėmis temomis buvo skirtos Lietuvos šimtmečiui paminėti.
Į projektą susibūrė mokytojai ir mokiniai iš Lenkijos, Lietuvos, Italijos, Portugalijos, Vengrijos ir Ispanijos. Smagu pasidžiaugti, kad gausus būrys Utenos Vyturių progimnazijos bendruomenės narių (apie 80 procentų mokinių ir apie 60 procentų mokytojų) įsijungė į projektines veiklas.
Projekto esmė – patrauklus istorijos, kaip mokomojo dalyko, pateikimas mokiniams, mokinių ir mokytojų pilietiškumo ugdymas, mokymas suprasti bei puoselėti savo, savo šeimos ir šalies šaknis, pažinti ir gerbti kitų Europos šalių žmones, jų papročius, tradicijas, istoriją. Kaip viename iš projekto sklaidos straipsnių teigė Utenos Vyturių progimnazijos mokytoja Regina Zapolskienė „šis tarptautinis daugiašalis projektas yra puiki patirtis Vyturių progimnazijos bendruomenei, skatinant mokytis kalbų ir siekiant platesnio kultūrinio išprusimo bei socialinės integracijos. Tokie projektai skatina toleranciją, pagarbą kito žmogaus nuomonei, tobulina kalbinę kompetenciją, dalijimąsi gerąja darbo patirtimi, skatina asmeninį ir profesinį tobulėjimą. Tai galimybė semtis idėjų ir jomis dalytis su kitais pedagogais bei pasirinkti metodų, darbo formų efektyvumą“.
Šiame ir įvairiuose kituose projektuose darniai, kūrybiškai ir kokybiškai dirbanti Utenos Vyturių progimnazijos bendruomenė kelia ir įgyvendina pačias netikėčiausias idėjas.

Projekto koordinatorės anglų kalbos mokytojos
Ramunė Sabaliauskienė ir Rima Paukštienė

Kompiuteriukai vaikams: ką Lietuvos penktokai veikia su micro:bit?

Šiandien – mokslo metų pabaiga! Ir mums jie buvo neįtikėtini!! Prieš metus paskelbus idėją mokinius aprūpinti tautiniais kostiumais, visuomenė reagavo - geriau dovanokime Lietuvos penktokams po „Micro:bit“ kompiuteriuką ir ugdykime protus! Taip ir padarėme. Ir net jei viskas vyko kiek spontaniškai, pirmojo sezono rezultatai tikrai džiugina:

• Surinkome daugiau nei 250 000 eurų iš 750 įvairių įmonių ir mumis tikinčių žmonių.
• Kompiuteriukais aprūpinome virš 20 tūkstančių vaikų.
• Bendravome su 650 mokyklų.
• Surengėme pirmąjį nacionalinį micro:bit konkursą.
• Prie mūsų prisidėjo virš 150 aktyvių savanorių.
• Kartu su penktokais mokėmės programuoti net 10 000 valandų!
Per šiuos metus sutikome įkvepiančių mokytojų ir stebinančiai kūrybingų penktokų, tad dalinamės jų istorijomis. O su Jūsų palaikymu, kitais metais galime dar daugiau ❤❤❤❤❤❤