Būsimųjų pirmokėlių viešnagė Utenos Vyturių progimnazijoje

Parašyta 2020-01-20 Peržiūros: 91

Svečiuose Utenos vaikų lopšelių-darželių „Šaltinėlis“, „Gandrelis“ ir „Saulutė“ vaikučiai.
2019 m. gruodžio mėn. – 2020 m. sausio mėn. Utenos Vyturių progimnaziją aplankė Utenos vaikų lopšelių-darželių „Saulutė“, „Gandrelis“ ir „Šaltinėlis“ ikimokyklinių grupių vaikučiai, kuriuos lydėjo grupių auklėtojos bei auklėtojų padėjėjos. Svečius šiltai pasitiko būsimos pirmų klasių mokytojos Rita Zakarauskienė, Regina Šinkūnienė ir muzikos mokytojas Linas Vaitiekėnas. Kartu su ketvirtų klasių mokiniais darželinukai dalyvavo muzikos pamokoje, kur susipažino su įvairiais būgnais, barškučiais, pučiamaisiais instrumentais, mokėsi būgnais mušti ritmą, žaidė muzikinius žaidimus. Su pradinių klasių mokytojomis Rita ir Regina gamino peliukus, angeliukus ir senius besmegenius.
Vaikučiai apsilankė mokykloje įsteigtuose Interaktyviame, Perkusininkų ir Kūrybiškumo klubuose, įranga bei priemonėmis aprūpintuose pagal Utenos švietimo centro vykdomą ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-20-0009 „KŪRYBIŠKUMO ERDVĖ“ ir Vyturių mokykloje vykdomus ERASMUS + KA204 projektus „After School Cluks“ bei „Challenge“.

Anglų kalbos mokytoja Ramunė Sabaliauskienė