Kvadrato varžybos

Parašyta 2019-12-09 Peržiūros: 87

Lapkričio 12-15 d. vyko Lietuvos mokyklų moksleivių kvadrato varžybos. Iškovojusios I vietas tarp Utenos mokyklų, mūsų mergaičių ir berniukų komandos pateko į tarpzonines Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybas, kur susitiko su Švenčionėlių ir Ignalinos komandomis. Šiame etape mergaičių ir berniukų komandoms sekėsi skirtingai. Berniukų komanda (Erikas Sinkevičius, Kasparas Kazickas, Joris Naruševičius, Airingas Janušauskas, Domantas Banuškevičius, Laurynas Girčys, Adrijus Palubinskas, Gabrielius Tyla, Domantas Černius ir Žygimantas Šeduikis) po atkaklių kovų turėjo tenkintis III vieta, o mergaitės (Ugnė Kvartūnaitė, Karolina Daubaraitė, Dominyka Prantkelevičiūtė, Austėja Valiulytė, Rugilė Trumpaitė, Samanta Paukštytė, Ema Laurinavičiūtė, Aistė Taliūtė, Arminta Paškauskaitė, Urtė Žuronskaitė, Austėja Dirmaitė ir Viltė Čičiurkaitė) nugalėjusios visas komandas iškovojo I vietą ir pateko į tolimesnį etapą.

Fizinio ugdymo mokytojas Artūras Savickas