Pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos

Parašyta 2019-11-12 Peržiūros: 249

Lapkričio 6 dieną, Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.
B pogrupyje dalyvavo Aukštakalnio pradinė mokykla, Krašuonos progimnazijos, Vyturių progimnazijos ir Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus komandos.
Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai užėmė antrąją vietą po atkaklios kovos su „Žiburio“ komanda. Puikiai žaidė komandos kapitonas Matas Kazickas, Livijus Bernatavičius, Povilas Juozėnas, Donatas Petrauskas, Gintarė Meidutė, Otilija Kamarovaitė, Viktorija Naprytė, Rasa Mačionytė, Paulius Kardelis, Viltė Maželytė, Gabija Šukaitytė, Eivinas Petronis. Varžybų nugalėtojai apdovanoti medaliais ir diplomais.

Sporto būrelio vadovė Regina Šinkūnienė