6b klasės integruota lietuvių ir anglų kalbų veikla „Nuo duonelės iki sausainių“

Parašyta 2019-06-17 Peržiūros: 112

Duoną, bandeles, įvairiausius sausainius mėgsta ir maži, ir dideli. O koks jų kelias iki mūsų stalo? Tuo domėjosi 6b klasės mokiniai, kartu su mokytojomis Regina Bernotiene, Jolita Giedraite ir Aldona Guobužiene, apsilankę Utenos regioniniame profesiniame centre. Profesinio centro darbuotoja Asta Jukštienė mokinius supažindino su šiuolaikiška konditerijos gaminių gamybos įranga, papasakojo apie konditerio profesiją, o svarbiausia – mokiniai galėjo teoriją pritaikyti praktikoje: patys gamino sausainius. Patikėkite, sausainiai buvo labai skanūs.