Išvyka Į Juknėnus

Parašyta 2019-06-12 Peržiūros: 182

Birželio 12 dieną, mes, 5a klasės mokiniai, kartu su mokytoja Virginija Gražiene vykome į Antano ir Motiejaus Miškinių literatūrinę-etnografinę sodybą, kurioje vyko edukaciniai užsiėmimai. Mes turėjome galimybę nusikelti į senesnius laikus, kai buvo uždrausta lietuvių kalba. Sužinojome, kaip anksčiau mokėsi vaikai ir kokios bausmės buvo už pasakytą nors vieną lietuvišką žodį. Susipažinome su Miškinių sodybos ekspozicija. Turėjome galimybę lyginti audinį su senovišku lygintuvu, vaikščioti su naginėmis, rašyti su plunksna ir netgi klūpėti ant žirnių. Edukacijos gidė pamokė žaidimų, kuriuos žaisdavo piemenukai, jie mums labai patiko.
Manome, kad tokios išvykos naudingos ne vien tik dėl to, kad žaidėme žaidimus ar rašėme plunksna, tokiose pamokose tiesiogiai prisiliečiame prie savo krašto istorijos, pajuntame mūsų krašto gamtos grožį.

Emilija Petrulionytė 5a kl.

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)