Projektas „Gera būti“. Susitikimas su dainininke Monika Marija

Parašyta 19 Birželio 04 Peržiūros: 61

2019 06 04 projektas gera butiBirželio 3 ir 4 d. startavo Utenos švietimo centro vykdomo projekto „Gera būti“ bendradarbiavimo ir lyderystės ugdymo renginiai, kurių metu vaikai, vykdydami žaidybinę veiklą, ugdo socialinius įgūdžius ir plėtoja bendradarbiavimo bei lyderystės gebėjimus.
Pirmieji renginiuose dalyvavo ir mūsų progimnazijos 2a klasės mokinukai. Jie susitiko su dainininke Monika Marija Paulauskaite, kartu aiškinosi dainos „Viskas tavo rankose” pagrindinę mintį, žaidė komandinius žaidimus ir sveikinosi su Monikos Marijos augintiniu šešku Haru.Taip pat sveikino Moniką Mariją su gimtadieniu, padovanojo nupieštus portretus ir kartu dainavo dainas.
Susitikimas mokiniams suteikė daug teigiamų emocijų, paskatino tikėti savimi ir savo artimaisiais, pažadino mintį, kad ir patys vaikai yra atsakingi už savo ateitį.
Projektas finansuojamas Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšom.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė