Apkabinkime Žemę

Parašyta 2019-04-24 Peržiūros: 321

Balandžio 18 dieną į Utenos Dauniškio gimnazijoje vykusį Žemės dienos paminėjimą „Apkabinkime Žemę“ susirinko aštuntokai iš visų Utenos progimnazijų bei Utenos Dauniškio gimnazijos pirmokų komandos. Susitikome Saulės stebykloje, kur dalyvavome pavasario lygiadienio šventėje bei sušokome „Žemės šokį“, o vėliau vyko protmūšis aktų salėje.
Protmūšis buvo skirtas Žemės dienai paminėti, o jame klausimai iš geografijos, biologijos, matematikos, fizikos, chemijos bei anglų kalbos. Mūsų progimnazijai atstovavo bei III vietą iškovojo: Andželika, Austėja, Saulė, Kamilė, Goda bei Dovydas. Mokiniai iš anksto turėjo atlikti namų darbą – nupiešti piešinius tema „Žemė - meilės planeta“. Dėkojame Andriui Bieliauskui ir Lukui Baskevičiui už puikius piešinius bei sveikiname komandą.

Geografijos mokytoja Alma Vitėnienė