Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Sveikiname dailės olimpiados nugalėtojus

Parašyta 2019-04-04 Peržiūros: 211

Kovo 28 d. mūsų mokykloje vyko Utenos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių dailės olimpiada tema: ,,Seku seku pasaką...“ lietuvių liaudies pasakos interpretacija. Tokie žodžiai jau gilioje senovėje skambėjo motinų lūpose. Pasakos buvo labai svarbi dalis lietuvių gyvenime: su jomis susipažindavo dar vaikystėje, tamsiais vakarais, o po to užaugę sekdavo pasakas savo vaikams. Taip iš lūpų į lūpas pasakos keliavo šimtmečius, įtraukdamos klausytoją į stebuklų ir burtų pasaulį. Dailės olimpiados dalyviai buvo pakviesti prisiminti, pasidomėti ir iš naujo atrasti lietuvių liaudies pasakas ir visa tai savitai interpretuoti kūrinyje. Mūsų mokyklą atstovavo 8a klasės mokinė Saulė Šileikytė ir net trys 5a klasės mokiniai: Ugnė Kvartūnaitė, Austėja Matelionytė ir Ugnius Timofejevas. Pirmąją vietą užėmė Saulė, antrąją Ugnė, o trečiąją Ugnius. Renginį vesti padėjo aštuntokai: Dovydas ir Goda, tarmiškai pasakas sekė antrokas Kajus. Sveikiname olimpiados dalyvius, džiaugiamės jų darbais.

Dailės mokytoja Edita Ramelienė