Šauniausios mergaitės rinkimai 4a klasėje

Parašyta 2019-03-12 Peržiūros: 262

Kovo 8 dieną 4 a klasėje vyko šauniausios mergaitės rinkimai. Buvo sudaryta vertinimo komisija. Jos nariai – berniukai. Mergaitės atliko įvairias užduotis: mezgė, sprendė matematines užduotis, rašė diktantą, kūrė eilėraštį apie berniukus. Komisija turėjo daug darbo, nes visos mergaitės labai stengėsi, buvo kūrybingos, originalios. Daugiausia taškų surinko Arminta – ji buvo išrinkta pačia šauniausia mergaite, Meda ir Ema – buvo paskelbtos šauniausiomis mergaitėmis, o Urtė, Samanta, Rugilė, Aistė, Liepa Marija, Evelina, Austėja, Darija, Augustė, Andrėja – buvo paskelbtos šauniomis mergaitėmis. Visos mergaitės džiaugėsi berniukų plojimais ir medaliais. O didžiausia dovana tai smagiai, jaukiai ir linksmai praleista popietė klasės draugų būryje.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė