Dailiojo rašto konkursas

Parašyta 2019-02-19 Peržiūros: 385

Dailyraštis – aiškia (lengvai skaitoma) ir gražia rašysena rašytinėmis raidėmis parašytas raštas. Rašyti taisyklingai nemažas iššūkis – tam reikalinga dėmesio koncentracija, išlavinti pirštukų raumenys (smulkioji motorika) ir kiti gebėjimai. Sakoma, kad dailaus rašto galima išmokti. Bet tai yra darbas, kurį turime nuolatos dirbti. Mūsų organizuojamo konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Šiemet dailyraščio konkurse dalyvavo 48 pradinių klasių mokiniai. Kad rašyti dailyraštį sunku, mokiniai suprato nuo pat pirmųjų raidžių jungimo. Daugeliui teko perrašyti kelis kartus, kol pasiekė tokį rezultatą, koks tiko konkursui. Džiugu, kad ir berniukų raštas nenusileidžia mergaitėms.
Nugalėtojais tapo pirmokai Miglė Sinkevičiūtė (1a) ir Benas Dičius (1b), antrokės – Deimantė Žilinskaitė (2a) ir Džiuginta Kepalaitė (2b), trečiokės – Ditė Baskevičiūtė (3a) ir Emilija Paragytė (3b), ketvirtokės – Urtė Žuronskaitė (4a) ir Minija Kuznecovaitė (4b).Visi mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir padėkomis.
Norėtųsi, kad mokiniai kasdien sąsiuviniuose rašytų ne tik be klaidų, bet ir tvarkingai.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)