Adventinė poezijos ir muzikos popietė

Parašyta 18 Gruodis 19 Peržiūros: 88

Gruodžio 13 dieną Utenos R. Šaltenio progimnazijoje vyko adventinė poezijos ir muzikos popietė. Šis prieškalėdinis renginys tapo tradiciniu. Į popietę susirinko mokiniai, jų tėvai, mokytojai ir svečiai. Šioje šventėje dalyvavo mūsų mokyklos 1a klasės mokinė Saulė Leleivaitė ir 4b klasės mokinė Emanuela Sejūnaitė. Mergaitė deklamavo buvusios mūsų mokyklos mokytojos Zinaidos Liesienės sukurtas eiles.
Šiemet adventinėje vakaronėje dalyvavo rajono meras Alvydas Katinas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Zita Mackevičienė, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus specialistė Zita Sabelkienė ir kiti svečiai. Prieš pradedant vakaronę buvo uždegtos adventinio vainiko žvakės. Mokiniai grojo, deklamavo eiles, šoko, dainavo ir giedojo šventiškas giesmes, sekė pasakas apie gėrį, draugystę, meilę ir angelus, įprasmindami Kalėdų laukimo laiką. Linkėjo visiems susirinkusiems kalėdinio stebuklo, pagarbos, meilės ir darnos namuose.
Po šventės mokyklos direktorė Milda Survilienė ir renginio organizatorė Sigita Černiauskienė mokytojams ir vaikams išdalino padėkas bei paliktas Kalėdų Senelio dovanas.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė