Karpinių popietė „Kerpu, kerpu pasaką“

Parašyta 2018-12-15 Peržiūros: 229

Mėgstantys meną 1a, 2a ir 3b klasės mokiniai K. Banuškevičiūtė, M. Sinkevičiūtė, I. Puodžiukaitė, N. Levikina, A. Bučianskaitė, M. Gražytė, A. Sabaliauskas, D. Žilinskaitė, P. Juozėnas, O. Kamarovaitė, V. Maželytė, E. Paragytė vyko į A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką. Dailei gabius pradinių klasių mokinius ir jų mokytojas A. Belopetravičienę, A. Guobužienę ir R. Šinkūnienę į karpinių popietę „Kerpu, kerpu pasaką“ tradiciškai pakvietė Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius. Prieš didžiąsias metų šventes mokinių sukurtais karpiniais bus papuoštos bibliotekos erdvės. Renginio metu mokiniams patarimais padėjo buvusi mūsų mokyklos mokytoja, tautodailininkė, karpinių meistrė Rasa Sliesoriūnienė ir trečioko Povilo mama L. Tarasevičienė. Vaikams patiko kurti įvairius pasakų personažus, kuriais galės grožėtis bibliotekos lankytojai.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė