Karpinių popietė „Kerpu, kerpu pasaką“

Parašyta 2018-12-15 Peržiūros: 229

Mėgstantys meną 1a, 2a ir 3b klasės mokiniai K. Banuškevičiūtė, M. Sinkevičiūtė, I. Puodžiukaitė, N. Levikina, A. Bučianskaitė, M. Gražytė, A. Sabaliauskas, D. Žilinskaitė, P. Juozėnas, O. Kamarovaitė, V. Maželytė, E. Paragytė vyko į A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką. Dailei gabius pradinių klasių mokinius ir jų mokytojas A. Belopetravičienę, A. Guobužienę ir R. Šinkūnienę į karpinių popietę „Kerpu, kerpu pasaką“ tradiciškai pakvietė Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius. Prieš didžiąsias metų šventes mokinių sukurtais karpiniais bus papuoštos bibliotekos erdvės. Renginio metu mokiniams patarimais padėjo buvusi mūsų mokyklos mokytoja, tautodailininkė, karpinių meistrė Rasa Sliesoriūnienė ir trečioko Povilo mama L. Tarasevičienė. Vaikams patiko kurti įvairius pasakų personažus, kuriais galės grožėtis bibliotekos lankytojai.


Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla