Kelionė Rumunijoje tęsiasi. Chemijos pasaulyje

Parašyta 2018-11-08 Peržiūros: 181

Trečiadienis:
Oras puikus, saulė ir gera nuotaika mus lydi visas dienas. Trečiadienį visi projekto dalyviai pateko į chemijos pasaulį. Vadovaujami Nasaud Mihai Eminescu gimnazijos chemiko atliko cheminius eksperimentus, o kolegijos iš Turkijos mokė kaip (mūsų mokykloje naudojamais Lego ev3 robotais) matuoti temperatūrą, deguonį, rūgštingumą, elektros parametrus ir tai panaudoti programiniame kode. Per pertrauką spėjome pažaisti fotbolą, o po pietų keliavome į vietinės kepyklos saldumynų parduotuvėlę.

Muzikos mokytojas Linas Vaitiekėnas

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla