Įdomi kelionė į Kauną

Parašyta 2018-10-26 Peržiūros: 121

Utenos Vyturių progimnazijos 3-6 klasių mokiniai 2018-09-24 vyko į Kauną, Kauno technologijų kolegiją. Pakeliui sustojome Ukmergėje, aplankėme piliakalnį, parką, Ukmergės kraštotyros muziejų, ieškojome dainuojančių balandžių. Po pietų pasiekėme Kauną kur apžiūrėjome laaaaaabai :) didelę mokyklą ir sudalyvavome paskaitoje, kurioje mokėmės išgauti elektrą iš saulės ir iš vėjo. Panaudojus šviesos ir vėjo teikiamą energiją privertėme plaukti laivus, važiuoti mašinas, skristi lėktuvus ir net suktis karuselių modelius. Prisirinkę gerų įspūdžių visi laimingi ir džiugiai nusiteikę grįžome į namus.

Kelionės akimirkos!

Muzikos mokytojas Linas Vaitiekėnas