Programuoti smagu!

Parašyta 2018-10-22 Peržiūros: 142

Spalio 6-21 visoje Lietuvoje vyko „ES programavimo savaitė“ (EU Code Week). ES programavimo savaitės siekis - populiarinti programavimą. Programavimas skatina skaitmeninį mąstymą, moko spręsti problemas, mąstyti kritiškai ir analitiškai, taip pat skatina kūrybiškumą ir komandinį darbą.
Mūsų mokyklos 3-5 klasių mokiniai, NVŠ užsiėmimų „Smalsauju, mokausi, žaidžiu…“ dalyviai, aktyviai dalyvavo šiame renginyje. Jie code.org, Scratch, Užburtojo miško aplinkose kūrė (programavo) įvairius žaidimus. Programuoti buvo smagu! Įveikę tam tikrus etapus, mokiniai buvo apdovanoti sertifikatais.

IT mokytoja Galina Šerlatienė