3a klasėje vyko integruotos pamokos

Parašyta 2018-10-19 Peržiūros: 235

Spalio 18 dieną 3a klasėje vyko integruotos pamokos. Pamokas vedė net trys mokytojos – Jolita Giedraitė, Ramunė Sabaliauskienė, Rita Zakarauskienė. Klasės mokiniai dirbo be vadovėlių ir sąsiuvinių. Pamokos vyko skirtingose erdvėse. Naujame IT kabinete, mokyklos kieme, anglų kalbos kabinete. Mokiniai skaičiavo daugybos dalybos „derlių“, dėjo jį į geometrinių figūrų „dėžes“. Vaisius, daržoves ir figūras įvardino angliškai, dainavo smagias daineles, diskutavo grupėse, šoko lapų šokį ir išsiaiškino kokie kenkėjai trukdo užauginti gerą derlių. Vaikams labai patiko kitokia diena, kuri prabėgo akimirksniu.

3a klasės mokytoja Rita Zakarauskienė