Integruotos pamokos 4a klasėje

Parašyta 2018-10-16 Peržiūros: 226

Spalio 13 dieną 4a klasėje vyko integruotos pamokos. Klasės mokiniai dirbo be vadovėlių ir sąsiuvinių. Pamokos vyko gryname ore – mokyklos kieme. Mokiniai atliko įvairias „daržovių“ užduotis, dalino obuolius, mokėsi trupmenas. Diskutavo grupėse, apibūdino skaitytų knygų veikėjus, mokėsi suprasti kitus ir gerbti kitokią nuomonę. Pristatė grupių darbus, mokėsi atsirinkti svarbiausią informaciją ir pateikti klasės draugams. Darė kirmėlę iš lapų, žaidė. Pamokos prabėgo akimirksniu. Įsitikinome, kad mokame būti draugiški, vieningi, gebame dirbti grupėse. Pasidžiaugėme gražiu rudens oru, apsirūpinome vitaminu D. Gavome didelį kiekį deguonies, kuris padėjo geriau susikaupti, sutelkti dėmesį, bei pagerino darbingumą.

4a klasės mokytoja Regina Rimkienė