Mokytojų diena 4a klasėje

Parašyta 2018-10-10 Peržiūros: 203

Kaip akimirka prabėgo pirmasis mokslo metų mėnuo. Gamtoje sodrią žalumą pakeitė gelsva aukso spalva, rudens alsavimą pajutome visur. Netruko ateiti ir spalis. Jis dovanojo kasmetę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną.
Tai pirmasis šventiškas stabtelėjimas beįsisukančių mokslo metų verpete. Tai diena, leidžianti pajusti savo darbo prasmę, pažvelgti į rytojų. Iš šalies žiūrint, atrodo, kad mokykloje niekas nesikeičia – skambutis, pamoka, pertrauka, vėl skambutis... Spalio 5-ąją dieną viskas buvo kitaip. Pamokas vedė septintų-aštuntų klasių mokiniai. Ant baliono užrašėme savo norus, palinkėjimus, svajones. Tėveliams tariu nuoširdų ačiū už šaunius vaikus, nuostabias gėles, staigmenas, gražius žodžius. Ačiū!

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė