Rajoninis konkursas „RUSANGLIADA“

Parašyta 2018-10-09 Peržiūros: 128

Šiuolaikiniame globaliame, sparčiai besikeičiančiame pasaulyje vis dažniau tenka įsitikinti, kad kalbų žinojimas atveria duris į platųjį pasaulį. Mokyklose mokiniai mokosi dvi ar net tris užsienio kalbas.
Utenos Vyturių progimnazijos užsienio kalbų metodinės grupės mokytojos organizavo rajoninį konkursą „Rusangliada“. Renginyje dalyvavo net septynios 7-8 klasių mokinių komandos iš rajono progimnazijų, pagrindinių mokyklų ir gimnazijos. Mokinius lydėjusieji mokytojai tapo vertinimo komisijos nariais. Mokiniai šmaikščiai pristatė komandas, sprendė anglų ir rusų kalbų testus, sakė greitakalbes, klausė dainą, žiūrėjo filmuką, painiojo sakinių labirintus. Mokiniai parodė puikias anglų ir rusų kalbų žinias. Džiugu, kad Vyturiukų komanda užėmė antąją vietą, tik vienu tašku nepavijusi konkurso lyderių. Integruota anglų-rusų pamoka netradicinėje aplinkoje buvo labai įtrauki.

Anglų kalbos mokytoja Ramunė Sabaliauskienė