Judumo savaitė

Parašyta 2018-09-21 Peržiūros: 200

Judėjimas, aktyvus gyvenimo būdas gerina žmogaus sveikatą, jo emocinę būseną. Todėl mūsų progimnazijoje, kaip ir visoje Europoje, rugsėjo 19-22 d. vyko Europos judumo savaitės renginiai. Pradinių klasių mokiniai aktyviai sportavo Dauniškio ir mokyklos stadionuose, prie Dauniškio ežero, Vyžuonos parke, per pertraukas šoko ir žaidė koridoriuose.
Penktadienis buvo ypatingas – vyko renginys, skirtas Dienai be automobilio.
Vaikai laukė, kada galės keliauti į lauką pasivažinėti dviračiais, riedlentėmis, paspirtukais. Toks renginys, pasak pedagogių, skatina vaikus rūpintis savo sveikata ir aktyviu judėjimu. Į klases mokiniai sugrįžo žvalesni, linksmesni ir darbingesni.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė