Rajoninis prevencinis renginys „Būk saugus kelyje“

Parašyta 2018-09-20 Peržiūros: 288

Rugsėjo 18 dieną šeši mūsų mokyklos 6-7 kl. mokiniai, lydimi socialinės pedagogės Danguolės Bražėnienės, dalyvavo rajoniniame prevenciniame renginyje „Būk saugus kelyje“. Tai Martyna Bikutė, Arminas Čekuolis, Martynas Trainys, Roberta Kriugiškytė, Gabija Jančiūtė, Edvardas Lapienis. Džiugu, kad šie moksleiviai aktyviai dalyvavo veiklose, t.y. kūrė eilėraštį žmogaus saugos tema, sprendė rebusus, atpažino kelio ženklus, pasakojo apie dviratininkų taisykles ir dar atliko begalę kitų užduočių. Renginį organizavo Utenos apskrities policijos komisariato darbuotojai.
Dalinamės renginio akimirkomis!

Socialinė pedagogė Danguolė Bražėnienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla