Konkursas „Aš jau moku skaityti rusiškai“

Parašyta 2018-06-11 Peržiūros: 432

Mokslo metams besibaigiant rusų kalbos mokytoja A. Ovčinikova ir bibliotekos vedėja D. Slavinskienė organizavo 6-tų klasių skaitovų konkursą „Aš jau moku skaityti rusiškai“. Mokiniai, pasirinkę tekstą, turėjo galimybę keletą minučių susipažinti su tekstu, pasiruošti. Skaitovus vertino komisija: bibliotekos vedėja D. Slavinskienė, anglų kalbos mokytoja V. Rinkauskienė, 8b klasės mokinė Rusnė Raslanaitė ir rusų kalbos mokytoja A. Ovčinikova. Svečių teisėmis dalyvavo du 5a klasės mokiniai: Martynas ir Modestas. Kiti 6a klasės mokiniai skaitykloje žiūrėjo animacinius filmukus. Dalyviai gavo padėkos raštus, o nugalėtojai diplomus. I-ąją vietą laimėjo Kotryna Černiauskaitė, II-ąją vietą – Gintarė Rastenytė ir Neda Jakštaitė, III-ąją vietą – Kristupas Vansevičius.

Dėkojame mokiniams už dalyvavimą, pastangas ir linkime smagios vasaros.

Rusų k. mokytoja A. Ovčinikova