Pabaigėme mokslo metus

Parašyta 2018-06-05 Peržiūros: 176

4a klasės mokiniai atsisveikinimą su pradinėmis klasėmis pabaigė gamtoje. Vaikai su broliukais, sesytėmis, tėveliais, mamytėmis ir seneliais susirinko į kaimo turizmo sodybą Antakalnio kaime. Šilumos ir džiaugsmo bendravimui suteikė gamtoje surengtos varžybos. Jose dalyvavo ir dideli, ir maži. Mokiniai mokėsi pasirinkti šakelių laužui, jį uždegti. Kartu su tėveliais atliko sudėtingas užduotis. Džiaugėsi vaikai tėvelių sumanumu ir sportiškumu. O ir patys nuo jų neatsiliko. Smagu buvo pasipliuškenti Aiseto ežere. Šventę vainikavo vaišės prie bendro stalo. Pavargę, bet linksmi grįžome namo. Sutikome vasarą ir atšventėme Vaikų gynimo dieną.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė