TŪM

Projektas „Tūkstantmečio mokyklos II“

crop 535x217 tum horizontaluslt 00 fichier de reproduction next generation eu posNaujos kartos LT 

Dirbame su Lions Quest

Lions Quest

UNIVERSALUS MOKYMO(SI) DIZAINAS

 

Projektas „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“


Mokyklu aprupinimas priemonem

 Projektas „Kokybės krepšelis“

Kuriame Lietuvos ateitį 2014 2020

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

logo text 1080 

 Pilietiškumo mokykla LOGO

smm

Utenos jaunimo1

UVSB

Svietimo centras

Emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai mokykloje

Parašyta 2018-05-02 Peržiūros: 636

1a klasės mokiniai buvo pakviesti į Abėcėlės šventę. Mažuosius skaitytojus linksmino iš knygelių atvykę veikėjai. Daktaras Aiskauda ir Liūtas papasakojo vaikams, kaip reikia elgtis su knygelėmis. Bibliotekoje Abėcėlės fėja įteikė pažymėjimus. Bibliotekininkė pasveikino visus pirmokėlius ir palinkėjo skaityti knygas.

Mokyklos bendruomenės projekto „Įsimintiniausia vaikystės knyga“ metu mokytojai, darbuotojai, mokiniai spalvoto popieriaus juostelėse įrašė pamėgtos knygos pavadinimą ir savo vardą. Vėliau juostelės (o jų virš 400!) sunertos į girliandą. Ši girlianda papuošė II aukšto koridorių. Projekto dalyviai, t.y. kiekvienas iš mūsų, turėjome galimybę mintimis grįžti į vaikystę ir prisiminti knygą, kuri mums buvo ypač svarbi, įdomi ir mylima. Geru žodžiu minėjome artimus žmones, kurie mums įteikė tą knygelę, skaitė mums prieš miegą, ar sergant. Prisiminimai leido vėl patirti tas emocijas, kurios kaskart užplūsdavo knygelę vartant, skaitant, grožintis iliustracijomis.
Trečiadienio pavakarę vyko pažintinė ekskursija po miestą „Knygynai Utenoje“. Dalyvaujantys šiame edukaciniame pasivaikščiojime sužinojo, kad Utenoje per pastarąjį šimtmetį veikė daugiau negu 15 knygynų, aplankė 12 vietų, kur vienu ar kitu laikotarpiu knygynai buvo įsikūrę, išsiaiškino, kokios draugijos vardu buvo platinamos pirmosios knygos Utenoje, kur įkurtas pirmasis Utenos knygynas ir biblioteka, kokiais pinigais už knygas ir laikraščius atsiskaitydavo pirkėjai 1918m.-1922m., koks likimas ištiko „Žibintą“, kas yra „Kogiz“ ir kitas įdomybes. Ekskursijos metu demonstruojant ir aptariant senąsias knygynų nuotraukas aktyviai talkino aštuntokai Tomas, Rusnė, Karolis, Nedas ir Benas.
Dėkojame visiems įsijungusiems į renginius ir juose dalyvavusiems!

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė
Tikybos mokytoja Roma Jančauskienė