Trečiokų viktorina „Pažinkime Lietuvą“

Parašyta 2018-04-25 Peržiūros: 310

Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje vyko viktorina „Pažinkime Lietuvą“. Ši viktorina skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Mūsų mokyklos trečiokų komanda linksmai, nuotaikingai prisistatė ir puikiai atliko užduotis. O užduotys buvo nelengvos - reikėjo žinoti įžymias Lietuvos vietas, dirbti su žemėlapiu, atsakyti į klausimus ir taisyklingai pavadinti daiktus. Mūsų komanda dirbo draugiškai, greitai, todėl surinko net 69 taškus ir užėmė 3 vietą (tik 4 taškais atsiliko nuo pirmą vietą užėmusios „Eglutės“ pradinės mokyklos komandos). Daug ištvermės pareikalavo komandų kapitonų varžytuvės. Armintai Paškauskaitei ši užduotis buvo nesunkiai įveikiama. Ačiū visiems komandos nariams: Dovydui Aleknai, Aušrai Šakėnaitei, Viliui Kuncei. Džiugu, kad esate smalsūs, žingeidūs, turite noro daug sužinoti. Didžiuojamės jumis!

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla