Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Trečiokų viktorina „Pažinkime Lietuvą“

Parašyta 2018-04-25 Peržiūros: 368

Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje vyko viktorina „Pažinkime Lietuvą“. Ši viktorina skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Mūsų mokyklos trečiokų komanda linksmai, nuotaikingai prisistatė ir puikiai atliko užduotis. O užduotys buvo nelengvos - reikėjo žinoti įžymias Lietuvos vietas, dirbti su žemėlapiu, atsakyti į klausimus ir taisyklingai pavadinti daiktus. Mūsų komanda dirbo draugiškai, greitai, todėl surinko net 69 taškus ir užėmė 3 vietą (tik 4 taškais atsiliko nuo pirmą vietą užėmusios „Eglutės“ pradinės mokyklos komandos). Daug ištvermės pareikalavo komandų kapitonų varžytuvės. Armintai Paškauskaitei ši užduotis buvo nesunkiai įveikiama. Ačiū visiems komandos nariams: Dovydui Aleknai, Aušrai Šakėnaitei, Viliui Kuncei. Džiugu, kad esate smalsūs, žingeidūs, turite noro daug sužinoti. Didžiuojamės jumis!

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

 

Vyturio leidykla