Trečiokų viktorina „Pažinkime Lietuvą“

Parašyta 18 Balandis 25 Peržiūros: 225

Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje vyko viktorina „Pažinkime Lietuvą“. Ši viktorina skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Mūsų mokyklos trečiokų komanda linksmai, nuotaikingai prisistatė ir puikiai atliko užduotis. O užduotys buvo nelengvos - reikėjo žinoti įžymias Lietuvos vietas, dirbti su žemėlapiu, atsakyti į klausimus ir taisyklingai pavadinti daiktus. Mūsų komanda dirbo draugiškai, greitai, todėl surinko net 69 taškus ir užėmė 3 vietą (tik 4 taškais atsiliko nuo pirmą vietą užėmusios „Eglutės“ pradinės mokyklos komandos). Daug ištvermės pareikalavo komandų kapitonų varžytuvės. Armintai Paškauskaitei ši užduotis buvo nesunkiai įveikiama. Ačiū visiems komandos nariams: Dovydui Aleknai, Aušrai Šakėnaitei, Viliui Kuncei. Džiugu, kad esate smalsūs, žingeidūs, turite noro daug sužinoti. Didžiuojamės jumis!

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė