Edukacinė išvyka į Naisius

Parašyta 2018-03-30 Peržiūros: 216

Saulėtą kovo 27d. buvo organizuota edukacinė išvyka į Naisius.
Pasitikusi gidė Irma pakvietė visus į Naisių žemės istorijos muziejų. Po to vyko edukaciniai užsiėmimai. Mažesnieji mokiniai susitiko su aktoriumi Valdu Vaitiškiu ir dalyvavo teatro pažinimo pamokose. Vyresnieji mokiniai išbandė savo sugebėjimus darbuojantis su moliu.

Po apsilankymo žemaitukų muziejuje grožėjomės muziejais po atviru dangumi. Aplankėme Angelų rezidenciją, žalčių šeimyną, Baltų Dievų muziejų, Saulės aikštę, kur iš akmenų iškaldintas Saulės laikrodis su kalendorinėmis šventėmis ir vartai į visas keturias pasaulio puses.
Linksmiausia mokiniams buvo pakilti į Alkos kalną, didžiulį supiltą piliakalnį – Baltų areną, nuo kurio gėrėjosi Naisių panorama.
Paskutinis lankomas objektas – Kryžių kalnas.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė