Minint Knygnešio dieną

Parašyta 2018-03-19 Peržiūros: 301

Knygnešio dienos proga parengta ir pristatyta mūsų mokinių sukurta knygelė „Tau, mylima Lietuva, linkiu...“ Knygelės tekstus dailyraščiu perrašė bei iliustravo aštuntokės Kamilė Jančiūtė ir Greta Baskevičiūtė.
Pristatymo metu apie šios knygelės reikšmę kalbėjo istorijos mokytojas Algirdas Kižys. Ištraukas iš knygos skaitė Austėja. Muzikos kūrinius renginio dalyviams dovanojo Paulius, Lina, Saulė, Liudas ir Mindaugas. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie knygelės išleidimo.
Trečių klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „50 klausimų apie Lietuvą“. Viktoriną laimėjo 3a klasės mokinys Dovydas Alekna. Taip pat buvo apdovanoti mokiniai, pasidalinę skaitymo džiaugsmu su kitais ir padovanoję knygų ir žurnalų. Tai Meda Bimbaitė ir Ignas Petravičius.
Šeštų klasių mokiniams vyko pamoka „Religiniai leidiniai spaudos draudimo laikotarpiu“. Šeštokai susipažino su „graždanka“ išspausdintais lietuviškų maldaknygių tekstais, sužinojo apie caro valdininkų draudimą Lietuvoje statyti pakelės kryžius, aptarė filmo „Knygnešys“ ištrauką, atsakė į viktorinos klausimus apie tą laikotarpį, kai vyko tautos kova už gimtąjį žodį ir už troškimą išlaikyti savo religines bei tautines vertybes.

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė ir tikybos mokytoja Roma Jančauskienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla