Sėkmė ROBOTIADOJE 2018

Parašyta 2018-03-05 Peržiūros: 337

Kovo 3 d. mūsų mokyklos komanda „Žaibas“ dalyvavo Tarptautinėse FLL varžybose ROBOTIADA 2018.
Robotų lauko komandai atstovavo Emilija, Saulė, Skirmantas (4a), Ugnius (4b), Edvardas ir Ugnius (6b). Jie atliko hidrodinamikos proceso užduotis.
Socialinį projektą „Senieji Utenos šuliniai“ atliko ir inovaciją pasiūlė šie mokiniai: Kamilė, Greta, Kotryna ir Akvilė (8b), Saulė, Austėja, Mindaugas ir Gabija (7a), Dovydas (7b), Martynas (8c). Vienas socialinio projekto uždavinių buvo išsiaiškinti, kokiu tikslu dabar yra naudojamas miesto šulinių vanduo, todėl reikėjo atlikti vandens kokybės tyrimą, sužinoti apie miesto savivaldybės ketinimus bei sprendimus, lemiančius šulinių išlikimą. Mokiniai parengė ir šulinių savininkams padalijo lankstinukus su informacija, kaip vandenyje atsiranda nitratai ir kokią žalą jie daro žmogaus kūnui. Lankstinuke namų savininkai rado įklijuotą tirto šulinio nitratų testo palyginamąją spalvinę skalę.
Už šį projektą komanda „Žaibas“ įvertinta nominacija „Geriausias tyrimas projekte“.

Projekto kuratoriai: Valda Bikutė, Roma Jančauskienė, Jolanta Snieganė, Linas Vaitiekėnas.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla