Globokime vieni kitus

Parašyta 2018-02-01 Peržiūros: 282

7b klasės mokiniai Goda, Liucija, Gabija ir Dovydas M. vienai pamokai tapo mokytojais 2b klasės mokinukams ir vedė netradicinę istorijos - dailės pamoką. Papasakoję legendą apie kunigaikštį Utenį, Utenos miesto įkūrėją, „mokytojai“ pasiūlė pakeliauti vaizduotės labirintais ir nupiešti kadaise ant Narkūnų piliakalnio stovėjusią medinę jo pilį.
Tai ne pirma vesta pamoka. Septintokai noriai globoja savo buvusios pradinių klasių mokytojos Reginos Šinkūnienės antrokus. Mokinukai kartu su Simona ir Liucija žaisdami mokėsi anglų kalbos, o Benas, Paulius, Dovydas B. ir Marijus paaiškino krepšinio taisykles, žaidė įvairius sportinius žaidimus. Visiems patiko ir išvyka į Anykščius.
Antrokai nekantriai laukia susitikimų su vyresniaisiais draugais, o sekantis visai netrukus. Artėjant atkurtos Lietuvos 100-čiui, septintokai organizuos viktoriną „Pažinkime Lietuvą“.

Rima Paukštienė ir Regina Šinkūnienė