Svečiuose pas Karalių ir Karalienę – Erasmus+ KA2 projektas „Jūsų istorija yra mūsų istorija“ (2016-2018)

Parašyta 2018-01-12 Peržiūros: 310

Keletą savaičių mokyklos visų klasių pradinukai, talkinami savo mokytojų, vaizduotės labirintais keliavo po Karališkųjų šeimų valdas, kur stebėjo Jų švenčiamas šventes. Stebėjo – o sugrįžę nupiešė pačius gražiausius momentus. Visus konkurso „Karalius ir Karalienė švenčia Kalėdas“ dalyvius organizatoriai paskatino saldžiomis dovanomis, išradingiausių piešinių kūrėjus – prizais. Originaliausi darbai yra eksponuojami mokyklos skaitykloje.

Konkurso organizatorės, projekto koordinatorės R. Sabaliauskienė ir R. Paukštienė