Integruotos pamokos

Parašyta 2017-12-15 Peržiūros: 293

Integruotos pamokos vyko 4b klasėje Astridos Lindgren 110-osioms gimimo metinėms paminėti.
Mokyklos skaitykloje mokiniai išgirdo įdomų bibliotekos vedėjos Danutės Slavinskienės pasakojimą apie Astridos Lindgren gyvenimą, kūrybą. Vaikai sužinojo apie Švediją ir joje esantį parką, kuriame galima smagiai leisti laiką ir susipažinti su rašytoja. Bibliotekoje vaikai vartė A. Lindgren knygas, skaitė ištraukas. Mokiniai pristatė savo piešinius su perskaitytų knygų iliustracijomis, kuriose pavaizduoti pagrindiniai veikėjai, papasakojo apie juos. Skaitykloje mokinius nudžiugino paruoštos užduotys: kuo greičiau pasirinktu būdu užvarstyti batą, įminti minkles, nusifotografuoti su rašytojos veikėjų personažais, jų atributika. Per technologijų pamoką mokiniai iš popieriaus pagamino Pepės Ilgakojinės gaudyklių. Buvo surengtos varžytuvės, į kieno gaudyklę per minutę laiko daugiausia kamuoliukų įkris. 7a klasės mokiniai ketvirtokams vaidino A. Lindgren knygų ištraukas. Vyresnieji draugai įteikė „saldžius“ diplomus, kurie daugiausia perskaitė Astridos Lindgren knygų. Per matematikos pamoką atliko aritmetinius veiksmus su perskaitytų knygų puslapiais. Ketvirtokams patiko technologijų kabinete – „kepyklėlėje“ kepti Pepės sausainukus. Už šią pamoką vaikai dėkojo technologijų mokytojai L. Kaulinienei.
Pamokos apie rašytoją Astridą Lindgren vaikams labai patiko!

Pradinio ugdymo mokytoja Loreta Januškevičienė