Susitikimas su rašytoja Indre Gaskaite

Parašyta 2017-10-19 Peržiūros: 577

Spalio 17 d. pradinių klasių mokiniai susitiko su pasakų kūrėja Indre Gaskaite (būdama dar kūdikiu, Indrė prarado regėjimą). Rašytoja ne tik sekė pasakas, bet ir papasakojo vaikams apie neregio pojūčius: klausą, lytėjimą, uoslę, skonį. Indrė supažindino su Brailio raštu, leido spausdinti neįprasta Brailio mašinėle, pavartyti, pačiupinėti neregiams skirtas knygas, išbandyti lentelę ir grifelį (specialų rašiklį), parodė kalbantį telefoną, pinigų atpažinimo kortelę, atsakė į mokinių klausimus.
Indrė - nepaprastai stiprus žmogus. Ji labai aktyvi: veda edukacinius užsiėmimus vaikams, jaunimui, leidžia savo kūrybos pasakų kompaktines plokšteles, bendradarbiauja, draugauja su daugeliu žmonių.
Po neįprasto, šilto susitikimo su Indre Gaskaite, tiek vaikai, tiek mokytojai jautėsi praturtėję... Jei apie kažką svajoji – siek to, nepavyks – bandyk dar kartą, galvok apie save tik gerai, nes svajonės pildosi. Gyvenimas per trumpas sėdėti ir galvoti, kaip tau nepasisekė.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė