Pasaulio pažinimo pamoka Vyžuonose

Parašyta 2017-05-30 Peržiūros: 402

3b klasės mokiniai gegužės 29 dieną vyko į Vyžuonas. Pasitiko mokinio Manto Jarmalavičiaus mama Kristina. Ji vaikams parodė ir papasakojo apie Vyžuonų bažnyčią, buvusio malūno liekanas, žydų kapinaites, rašytojų kalnelį, miestelio simbolį žaltį. Tada Kristina pakvietė vaikus į jų sodybą, kuri išpuošta jos padarytais dirbiniais, apsodinta gausybe įvairiausių augalų. Mantas su mama aprodė nuostabius augintinius, apie kuriuos klasiokai yra daug girdėję – katę, šunis, triušiukus, avytes, neapsakomo grožio fazanus. Pasakojo, kaip atsirado pas juos, kaip juos prižiūri, kuo maitina, kaip augdami keičiasi, ką mėgsta. Manto šeima – tikri gamtos ir gyvūnų mylėtojai, grožio puoselėtojai ir kūrėjai. Šią pasaulio pažinimo pamoką vaikai ilgai prisimins.

Mokytoja Loreta Januškevičienė