Vyturiukai šalies mokinių komiksų apie gamtą konkurso „Vieną kartą gamtoje...“ laimėtojai

Parašyta 2017-05-30 Peržiūros: 821

Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcija organizavo mokinių komiksų apie gamtą konkursą „Vieną kartą gamtoje...“ Konkurse dalyvavo 233 šalies mokiniai, kuriuos ruošė 40 mokytojų. Buvo pateikti 148 darbai iš 30 ugdymo įstaigų. 2017 m. gegužės 12 d. konkurso nugalėtojai ir geriausių darbų autoriai buvo pakviesti dalyvauti baigiamajame renginyje Dusetose. Mūsų mokyklos mokinių darbas „Kovarniai: ir mes šios Žemės vaikai“, kurį sukūrė 6-8 kl. mokiniai: Gabija Gaučytė 6a, Kotryna Katinaitė 7b, Dainora Vijeikytė 7c, Lukas Kuzma 7c, Saulė Aleknaitė 8a, Viktorija Arelytė 8a, Mingailė Bulkaitė 8a, Raminta Borisaitė 8a, Kotryna Gečiauskaitė 8a, Emilija Miškinytė 8a ir Živilė Tilindytė 8a, tarp nugalėtojų.

Komikso rengimo metu sėkmingai buvo integruojami skirtingi mokomieji dalykai: lietuvių kalba, tikyba, dailė, biologija. Darbo vadovės mokytojos: Valda Bikutė, Regina Bernotienė, Roma Jančauskienė, Edita Ramelienė, Regina Zapolskienė. Renginio metu vyko konkurso aptarimas ir nugalėtojų apdovanojimas, ekskursija po Sartų ir Gražutės regioninius parkus. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Direkcijos diplomais, atminimo prizais. Komandai įteiktas specialus prizas – inkilas. Mokytojai apdovanoti direkcijos padėkos raštais. Džiaugiamės ir dėkojame visiems dalyviams.

 

Edita Ramelienė, dailės mokytoja

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla