Antrokų protų mūšis

Parašyta 2017-05-16 Peržiūros: 353

Gegužės 15 dieną mūsų mokykloje vyko protų mūšis „Aš žinau“. Renginyje dalyvavo antrųjų klasių mokiniai. Vaikai turėjo atsakyti į įvairius klausimus. Nugalėtojais tapo 2a klasės mokinė Arminta Paškauskaitė ir Aušra Šakėnaitė iš 2b klasės. Antroji vieta atiteko Edvinui Drobeliui (2a) ir Viliui Kuncei (2b). Jiems buvo įteikti diplomai ir dovanėlės. Visi dalyviai apdovanoti padėkos rašais ir saldžiomis dovanėlėmis. Nugalėtojams linkime kuo geriau parodyti savo žinias rajoniniame renginyje „Protų mūšis – 2017“.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla