Tarptautinio projekto „Mokykimės kartu“ dalyvių viešnagė Utenos Vyturių progimnazijoje

Parašyta 2017-05-15 Peržiūros: 325

2017 m. gegužės 9 dieną, Utenos Švietimo centro kvietimu, Utenos Vyturių progimnazijoje lankėsi tarptautinio projekto Erasmus+ KA2 „Mokykimės kartu“ dalyviai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Jungtinės Karalystės. Projekto dalyvius domino mokytojų profesinio tobulinimo(si) organizavimas, lyderystės skatinimas, ugdymo proceso organizavimas, individualios mokinio pažangos siekimo būdai, pagalbos mokiniui ir mokytojui teikimo būdai ir mokymosi aplinkos. Mokykloje vyko svečių susitikimas su įstaigos vadovais, pedagogais, buvo stebimos atviros pamokos, kurias vedė mokytojos Danguolė Kairienė ir Valda Bikutė. Gegužės 11 dieną užsienio svečiai dalyvavo Utenos Vyturių progimnazijos keturiasdešimtmečio jubiliejiniame koncerte, kur buvo nuoširdžiai sužavėti mokyklos bendruomenės sutelktumu ir šiluma.


Projekto „Mokykimės kartu“ koordinatorė Utenos švietimo centro metodininkė, Utenos Vyturių progimnazijos anglų kalbos mokytoja Ramunė Sabaliauskienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla