Skaitovų konkursas anglų kalba

Parašyta 2017-04-23 Peržiūros: 375

Balandžio 21 dieną Aukštakalnio progimnazijoje buvo surengtas Utenos rajono 5-8 klasių mokinių skaitovų konkursas anglų kalba „English Verse 2017“. Rajono mokiniai demonstravo kalbinius, muzikinius ir aktorinius gebėjimus. Renginyje buvo šiltai sutikti Vyturių progimnazijos mokiniai. Penktokas Liudas Remeika (mokyt. I. Šinkūnienė) užtikrintai, drąsiai ir žaismingai pradėjo mūsų mokyklos atstovų pasirodymus. Mindaugas Baliukevičius (mokyt. J. Bimbienė) tiek komisiją, tiek žiūrovus salėje, užbūrė melancholišku pasakojimu apie keliones. Žiūrovų dėmesį kaustė Robertos Trimonytės (mokyt. R. Paukštienė) aktoriniai gebėjimai ir nepriekaištinga anglų kalbos tartis. Vyturiukų pasirodymus baigė Karolis Žiogas (mokyt. R. Sabaliauskienė). Vaikino skaitomas eiles lydėjo pro traukinio langą skriejantys vaizdai ir bildančių bėgių garsas.
Džiaugiamės mokinių žiniomis, išradingumu ir patiems, bei mokyklai padovanotomis prizinėmis vietomis. Roberta Trimonytė laimėjo III vietą, o Mindaugas Baliukevičius II vietą savo amžiaus grupėse. Dėkojame dalyviams ir sveikiname laureatus.

Anglų kalbos mokytoja Jolita Bimbienė