Rajoninis floristinių kompozicijų konkursas.

Parašyta 2017-04-03 Peržiūros: 333

Į jau tradiciniu tapusį floristinių kompozicijų konkursą, kurį organizuoja Vyturių progimnazijos technologijų mokytoja L. Kaulinienė ir Saulės gimnazijos biologijos bei technologijų mokytoja D. Jasaitienė, kasmet sukviečiamos Utenos miesto ugdymo įstaigų komandos. Šiais metais mokiniai pasinėrė į sausų gėlių pasaulį – iš jų sukūrė įdomių ir akį traukiančių kompozicijų, kurios atskleidė Žemės spalvų grožį. Buvo įvertintos visų dalyvių pastangos: kiekvienos komandos darbai apdovanoti už originalumą, kruopštumą, kūrybiškumą. Mokinius paskatinome ne tik diplomais, bet ir vertingomis dovanėlėmis. Renginio akimirkas atspindi nuotraukos.

Technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė