Pasaulinė vandens diena

Parašyta 2017-03-24 Peržiūros: 766

Kasmet, kovo 22 d. yra minima Pasaulinė vandens diena. Ketvirtadienį šią dieną paminėjome Vyturių progimnazijoje su 4b klasės mokiniais. Mokiniams, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ernesta Juškevičienė pristatė skaidres „Vanduo – gyvybės šaltinis“.
Vanduo – pati reikalingiausia žmogaus egzistavimo medžiaga. Žmogaus organizme yra 65-70 % vandens. Apie 71 % žemės paviršiaus dengia vanduo. Nevalgęs žmogus gali išgyventi keliasdešimt parų, o negerdamas vandens – vos keletą dienų. Suaugusio žmogaus organizme yra apie 68 % vandens, iš jo kraujyje 90 %, raumenyse 77 %, smegenyse 85 %.
„Per maža pasakyti, kad tu reikalingas gyvybei – tu pats esi gyvybė“.
Visa klasė, kartu ir klasės vadove, darėme plakatą: Kam reikalingas vanduo? Mokiniai ant popierinių vandens lašelių rašė, kaip jiems atrodo, kam reikalingas tas vanduo.
Po veiklų, mokiniai buvo apdovanoti Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro gertuvėmis. Jie buvo tokie laimingi ir pažadėjo nešiotis kasdien į mokyklą, bei gerti iš jų tik vandenį.


Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ernesta Juškevičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla