Dailyraščio „Rašom 2017“ finalas

Parašyta 2017-03-09 Peržiūros: 436

Lietuvių kalbos institutas ir UAB „Biuro pasaulis“ septintus metus organizuoja dailiojo rašto konkursą. Šiemet, iš daugiau nei 20000 atsiųstų dailyraščių, vertinimo komisija atrinko po 10 gražiausių kiekvienos amžiaus grupės darbų.
Kovo 3 dieną Lietuvos mokslų akademijoje vyko dailyraščio konkurso „Rašom - 2017“ finalas. Jame dalyvavo Utenos Vyturių progimnazijos pradinių klasių mokytoja Aldona Belopetravičienė ir jos mokinė, trečiokė Austėja Matelionytė. Austėja tapo viena iš gražiausiai rašančių Lietuvos moksleivių. Ji užėmė 2 vietą. Visi finalo dalyviai ir nugalėtojai buvo apdovanoti konkurso atributika papuoštomis rašymo priemonėmis „Parker“, knygomis, sąsiuviniais, saldumynais, minkštais žaislais.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė