Technologijų mokytojai lankėsi LEU

Parašyta 2017-03-09 Peržiūros: 274

Kovo 3 dieną mūsų mokyklos technologijų mokytojai A. Erslovas ir L. Kaulinienė kartu su Utenos mokyklų pedagogais lankėsi LEU Technologijų ir technologinio ugdymo katedroje. Šios katedros vedėja doc. dr. Birutė Žygaitienė ne tik papasakojo apie vykdomas studijų programas bei technologijų ir technologinio ugdymo katedros bendradarbiavimo veiklą su šalies mokyklomis, bet supažindino su tik ką vykusios respublikinės technologijų dalyko olimpiados mokinių kūrybiniais darbais. Mokytojai aplankė maisto technologijų laboratoriją, studentų kūrybinių dirbtuvių patalpas. Susitikimo pabaigoje Utenos technologijų mokytojai pažadėjo dalyvauti katedros organizuojamose mokinių parodose, „Idėjų mugėse“, konferencijose bei šalies mokiniams skirtuose praktiniuose užsiėmimuose.


Technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla