Technologijų mokytojai lankėsi LEU

Parašyta 17 Kovas 08 Peržiūros: 182

Kovo 3 dieną mūsų mokyklos technologijų mokytojai A. Erslovas ir L. Kaulinienė kartu su Utenos mokyklų pedagogais lankėsi LEU Technologijų ir technologinio ugdymo katedroje. Šios katedros vedėja doc. dr. Birutė Žygaitienė ne tik papasakojo apie vykdomas studijų programas bei technologijų ir technologinio ugdymo katedros bendradarbiavimo veiklą su šalies mokyklomis, bet supažindino su tik ką vykusios respublikinės technologijų dalyko olimpiados mokinių kūrybiniais darbais. Mokytojai aplankė maisto technologijų laboratoriją, studentų kūrybinių dirbtuvių patalpas. Susitikimo pabaigoje Utenos technologijų mokytojai pažadėjo dalyvauti katedros organizuojamose mokinių parodose, „Idėjų mugėse“, konferencijose bei šalies mokiniams skirtuose praktiniuose užsiėmimuose.

Technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė