Karpymo popietė „Žiemos paukštė“

Parašyta 2017-01-31 Peržiūros: 316

Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje vyko tradicinė Utenos rajono pradinių klasių mokinių karpymo popietė „Žiemos paukštė“. Popietėje dalyvavo mūsų mokyklos 3b klasės mokinės Silvija Burbulytė, Alistėja Gaižutytė, Gabrielė Skvarnavičiūtė ir jų mokytoja Loreta Januškevičienė. Dalyvavę rajono mokyklų pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis iš balto popieriaus karpė žiemos paukščius, kurie papuošė Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Vaikų skyriaus erdves.
Susibėgti kasmet į tradicija tapusį renginį tiek mažuosius karpytojus, tiek jų pedagogus skatina noras ne tik išmokti karpymo subtilybių, bet ir noras pabūti kartu ir pasidžiaugti savo ir draugų kūriniais. Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus dailės mokytojos Olga Meškuotienė ir Daiva Miškinienė dėkojo mokytojams, vedantiems vaikus į pažinimo pasaulį, o vaikams įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles. Aukštakalnio progimnazijos direktorius Arvydas Šilinskas pažadėjo karpiniais pasidabinti ir savo namų langus.


Pradinio ugdymo mokytoja Loreta Januškevičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla