Artėjant šventoms Kalėdoms

Parašyta 2016-12-20 Peržiūros: 245

Advento metu artėjant šventoms Kalėdoms stengiamės pasidalinti širdies šiluma ir džiaugsmu su visais, esančiais šalia, o ypač su tais, kurie šiuo metu yra silpni ir pažeidžiami. 7b klasės savanorės Greta, Kamilė, Roberta, Akvilė, Raminta, Kotryna bei keletas saviugdos būrelio „Čia ir dabar“ narių parengė šventinę programėlę. Lydimi mokytojos Romos Jančauskienės mokiniai lankėsi Utenos Kristaus Žengimo į dangų parapijos senelių globos namuose, pasveikino senelius šventinėmis giesmelėmis ir eilėraščiais, pradžiugino sukurtais kalėdiniais darbeliais ir iškeptais keksiukais. Liudas įteikė močiutės numegztų kojinių ir šlepečių.
Dalindamiesi ir bendraudami - turtėjame ir augame.

Tikybos mokytoja Roma Jančauskienė