Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2016_naujienos/2016-11-30_piesiame _Jeruzale is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Nupiešę Jeruzalę mokiniai buvo pagerbti Izraelio ambasadoriaus

Parašyta 2016-12-06 Peržiūros: 597

Lapkričio 30 d. Utenos kraštotyros muziejuje buvo pristatyta Utenos rajono mokyklų piešinių konkurso paroda „Piešiame Jeruzalę“. Parodos pristatymo ir konkurso nugalėtojų apdovanojimo renginyje dalyvavo piešinių autoriai moksleiviai, tėveliai, mokytojai, Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Piešinių konkurse dalyvavo 14 Utenos rajono mokyklų, Utenos dailės mokykla. Komisijai iš viso buvo pristatyta 241 darbas ir 61 iš jų buvo atrinktas parodos ekspozicijai. Mokinių darbai buvo vertinami trijose amžiaus grupėse 7–10 metų, 11–14 metų ir 15–19 metų. Konkurso Vertinimo komisija iš kiekvienos konkurso dalyvių grupės atrinko po tris nugalėtojus. 11–14 metų grupėje garbinga antroji vieta atiteko, Vyturių progimnazijos 7b klasės mokinei Gretai Baskevičiūtei. Goda Žibūdaitė tapo laureate. Kamilės Jančiūtės, Kotrynos Katinaitės, Gabijos Virbūnaitės, Dovydo Mintauto ir Emilijos Miškinytės darbai atrinkti į parodą. Mokinius konkursui parengė dailės mokytoja metodininkė Edita Ramelienė. Šiuos piešinių konkurso nugalėtojus ir dar 20 laureatų bei 14 mokytojų apdovanojo meras Alvydas Katinas ir Izraelio ambasadorius Amiras Maimonas. Nepaisant išrinktų laimėtojų, šiame konkurse nugalėjo visi, kurie tik jame dalyvavo. Tad, didžiuojamės mokyklą garsinančiais laimėtojais. Ačiū sakome visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams, direktorei Editai Kadūnienei, tikybos mokytojai Romai Jančauskienei.

Dailės mokytoja Edita Ramelienė

{gallery}2016_naujienos/2016-11-30_piesiame _Jeruzale{/gallery}