„Vyturiukų“ darbai puošia Utenos Švietimo centrą

Parašyta 16 Lapkritis 25 Peržiūros: 146

Nuo rugsėjo 14 dienos Utenos Švietimo centro posėdžių salės sienas puošia, Utenos „Vyturių“ progimnazijos būrelio „Jaunieji dizaineriai“ mokinių darbai, atlikti mišria technika. Dauguma jų atlikti šiais metais. Mokiniai savo darbais puošia ne tik mokyklos erdves. Jaunieji dizaineriai, vadovaujami mokytojos Editos Ramelienės, dar pavasarį „Smėlio“ bibliotekoje eksponavo mokinių darbų parodą „Arbatos puodelis“, o dabar dar prisidėjo ir „Paukščiai“. Taigi pasisvečiavę pas švietimiečius skris ir dairysis, kur nutūpti dar. Juk ir būrelio siekiamas rezultatas – mokėti laisvai kurti ir kūrinyje atskleisti funkcijos, formos ir grožio sintezę, įsisavinti viso kūrybinio proceso metodologiją nuo idėjos iki kūrinio demonstravimo parodoje. Darbų autoriai kartu su mokytoja apžiūrėjo darbus, centro metodininkė Ramunė Sabaliauskienė aprodė ir papasakojo mokiniams apie įstaigos veiklą.

Dailės mokytoja Edita Ramelienė