Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2016_naujienos/2016-04-25_matematikos_savaite is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Matematikos savaitė 2016

Parašyta 2016-05-04 Peržiūros: 877

2016 m balandžio 25 – 29 dienomis mokykloje vyko matematikos savaitė.
Balandžio 25 dieną pirmo aukšto fojė pradėjo veikti mokinių matematinių darbų paroda. Visą savaitę galėjome gėrėtis mokinių darbais. Mokyklos televizoriaus ekrane galima buvo paskaityti įdomybių apie matematiką.
Balandžio 26 dieną visų pertraukų metu pirmojo aukšto fojė savo pastebėjimais apie matematiką dalijosi šeštokai. Jų originalios mintys, įdomūs svarstymai apie matematiką ir gyvenimą buvo transliuojami per mokyklos televiziją.
Balandžio 27 dieną per pirmą pamoką vyko 5 ir 7 klasių mokyklinė matematikos olimpiada. Sudėtingas matematikos užduotis bandė įveikti nemažas būrys penktokų ir septintokų. Dar kartą sveikiname olimpiados nugalėtojas:
Penktokes
Austėją Smalakytę, I vieta
Gabiją Gaučytę, II vieta
Kamilę Šimonėlytę, III vieta
Septintokes
Gedvilę Mažeikytę, I vieta
Saulę Aleknaitę, II vieta
Gabiją Mameniškytę, III vieta

Balandžio 28 dieną vyko atvira matematikos – istorijos pamoka 5b klasėje apie senovinius lietuvių matavimo vienetus. Taip pat po pamokų vyko penktokų komandų matematikos varžytuvės. Netradicines matematines užduotis sprendė ne tik komandos nariai, bet ir sirgaliai. Abi komandos šauniai padirbėjo. Gal kiek geriau sekėsi įveikti užduotis 5a klasės komandai.
Balandžio 29 dieną pirmojo aukšto fojė televizoriaus ekrane galima buvo pamatyti 7b klasės mokinių projektinius darbus.
Matematikos savaitė baigėsi. Buvo įteitos padėkos už geriausius kūrybinius bei projektinius matematikos darbus, tarptautinio konkurso ,,Kengūra“ dalyviams ir olimpiados nugalėtojams. Dėkojame visiems dalyviams.

Matematikos mokytoja Dalia Blažiūnaitė

{gallery}2016_naujienos/2016-04-25_matematikos_savaite{/gallery}